Т МЕБЕЛ ШТОФ ПЕЛА (PELA) *

ден

Нема на залиха

Шифра: 12987 Категорија:
SHARE

Опис

Ф-411 – PELA 1 IVORY Ф-413 – PELA 9 OKER Ф-414 – PELA 5 SILVER Ф-415 – PELA 13 GREY Ф-416 – PELA 15 CHOCO Ф-417 – PELA 17 BROWN

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “Т МЕБЕЛ ШТОФ ПЕЛА (PELA) *”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.