Т МЕБЕЛ ШТОФ ЗАРА (ZARA) *

ден

Нема на залиха

Шифра: 12239 Категорија:
SHARE

Опис

Ф-348 – ZARA 1 IVORY Ф-349 – ZARA 2 STONE Ф-350 – ZARA 3 BEIGE Ф-351 – ZARA 4 CHOCO Ф-352 – ZARA 7 GOLD Ф-353 – ZARA 8 FOREST GREEN Ф-354 – ZARA 9 TURQUOISE Ф-355 – ZARA 10 AZURE BLUE Ф-356 – ZARA SILVER Ф-357 – ZARA GREY

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “Т МЕБЕЛ ШТОФ ЗАРА (ZARA) *”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.