Бифе СИЕНА 115
 • Бифе СИЕНА 115
 • Бифе СИЕНА 115
 • Бифе СИЕНА 115
 • Бифе СИЕНА 115

Бифе СИЕНА 115

12.300 ден.
Димензии: Д: 114 cm  x  Ш: 34 cm  x  В: 93 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10888
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 114 х 34 х 93 cm
 • Боја: Бела Сјај
 • Изработка: Бифе изработено од Бела Сјај МДФ (лице) и високо квалитетна иверка (корпус), со 4 фиоки и 2 простори за складирање.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-15%
Бифе ГРЕЈС Бифе ГРЕЈС
16.900 ден.14.365 ден.
16.900 ден.14.365 ден.
-10%
Бифе 2030
37.900 ден.34.110 ден.
37.900 ден.34.110 ден.
-10%
Бифе 2014 Бифе 2014
35.900 ден.32.310 ден.
35.900 ден.32.310 ден.
-10%
Бифе 2016 Бифе 2016
35.900 ден.32.310 ден.
35.900 ден.32.310 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Бифе СИЕНА 115 Димензии: 114 х 34 х 93 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Бифе изработено од Бела Сјај МДФ (лице) и високо квалитетна иверка (корпус), со 4 фиоки и 2 простори за складирање. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влиј.. Category: Product #: 10888 Regular price: 12.300 ден. 12.300 Available from: Мебел - Ви