Закачалка СИТИ 217
 • Закачалка СИТИ 217
 • Закачалка СИТИ 217

Закачалка СИТИ 217

11.300 ден.
Димензии: Д: 120 cm  x  Ш: 35.5 cm  x  В: 199 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 8072
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 120 x 35,5 х 199 cm
 • Боја: Темна Сонома - Бела
 • Изработка: Закачалка изработена од иверка со вклучено огледало на ормарот, една вратичка на нискиот дел и дополнителна полица над закачалките.
   
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Status Закачалка СИТИ 217 Димензии: 120 x 35,5 х 199 cm Боја: Темна Сонома - Бела Изработка: Закачалка изработена од иверка со вклучено огледало на ормарот, една вратичка на нискиот дел и дополнителна полица над закачалките.     Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат н.. Category: Product #: 8072 Regular price: 11.300 ден. 11.300 Available from: Мебел - Ви