Комода СИТИ 321
 • Комода СИТИ 321

Комода СИТИ 321

9.900 ден.
Димензии: Д: 250 cm  x  Ш: 38.5 cm  x  В: 196 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 8638
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 250 х 38,5 х 196 cm
  • - елемент за ТВ: 110 х 99 cm
  • Боја: Темна Сонома со Венге
  • Изработка: Иверка и стакло
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • *Рок на испорака: 45 дена.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Status Комода СИТИ 321 Димензии: 250 х 38,5 х 196 cm - елемент за ТВ: 110 х 99 cm Боја: Темна Сонома со Венге Изработка: Иверка и стакло *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака: 45 дена. Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изглед.. Category: Product #: 8638 Regular price: 9.900 ден. 9.900 Available from: Мебел - Ви