Спална соба БРЕЈК
 • Спална соба БРЕЈК

Спална соба БРЕЈК

41.310 ден.45.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12122
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии:
 • - лежај: 164,5 х 206 х 96,5 cm
 • - димензии за душек: 160 х 200 cm
 • - плакар: 200 х 58,5 х 214,5 cm
 • - тоалетна: 120 х 43,5 x 89,5 cm
 • - 2 натказни: 45 х 40,5 х 96,5 cm
 • Боја: Old Time (како на сликата)
 • Изработка: Спална соба изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм. Плакар со огледало на едната врата. Вклучена подница за лежајот.
 • *Опција за нарачка со душек Орфеј (со вклучена рамка и механизам за подигање)
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Спална соба БРЕЈК Димензии: - лежај: 164,5 х 206 х 96,5 cm - димензии за душек: 160 х 200 cm - плакар: 200 х 58,5 х 214,5 cm - тоалетна: 120 х 43,5 x 89,5 cm - 2 натказни: 45 х 40,5 х 96,5 cm Боја: Old Time (како на сликата) Изработка: Спална соба изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм. Плакар со огледало на едната врата. Вклучена подница за лежајот. *Опција за нарачка со душек О.. Category: Product #: 12122 Regular price: 41.310 ден. 41.310 Available from: Мебел - Ви