Спална соба ЏУЛИЈА
 • Спална соба ЏУЛИЈА
 • Спална соба ЏУЛИЈА
 • Спална соба ЏУЛИЈА

Спална соба ЏУЛИЈА

26.910 ден.29.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11439
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај со натказни: 254,6 х 205 х 90 cm
 • - димензии за душек: 160 х 200 cm
 • - плакар: 225 х 60 х 205 cm
 • Боја: Масима Дарк со Црна 
 • Изработка: Високо квалитетна иверка со дебелина 18мм.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Монтажна шема

СПАЛНА СОБА ЏУЛИЈА

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Спална соба ЏУЛИЈА Димензии:  - лежај со натказни: 254,6 х 205 х 90 cm - димензии за душек: 160 х 200 cm - плакар: 225 х 60 х 205 cm Боја: Масима Дарк со Црна  Изработка: Високо квалитетна иверка со дебелина 18мм. *Душекот не е вклучен во цената. *Монтажата не е вклучена во цената. Монтажна шема СПАЛНА СОБА ЏУЛИЈА Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалит.. Category: Product #: 11439 Regular price: 26.910 ден. 26.910 Available from: Мебел - Ви