Спална соба СИЛВИЈА

Спална соба СИЛВИЈА

32.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10669
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај: 165 х 206 х 90 cm
 • висина за лежај: 35 cm
 • - димензии за душек: 160 х 200 cm
 • - плакар со огледало: 205 х 60 х 210 cm
 • - тоалетна: 80 х 42 х 75 cm
 • - 2 натказни: 40 х 40 х 45 cm
 • Боја: Меркур со Перла (Орев со Крем)
 • Изработка: Спална соба изработена од висококвалитетна иверка со деб.18мм. (како на сликата). Огледало на едната страна и механизам за меко затворање на плакарот.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.

Монтажна шема
СПАЛНА СОБА СИЛВИЈА 1

СПАЛНА СОБА СИЛВИЈА 2

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Спална соба СИЛВИЈА Димензии:  - лежај: 165 х 206 х 90 cm висина за лежај: 35 cm - димензии за душек: 160 х 200 cm - плакар со огледало: 205 х 60 х 210 cm - тоалетна: 80 х 42 х 75 cm - 2 натказни: 40 х 40 х 45 cm Боја: Меркур со Перла (Орев со Крем) Изработка: Спална соба изработена од висококвалитетна иверка со деб.18мм. (како на сликата). Огледало на едната страна и механизам за меко затворање на.. Category: Product #: 10669 Regular price: 32.900 ден. 32.900 Available from: Мебел - Ви