Спална соба ВЕНЕДИК
 • Спална соба ВЕНЕДИК
 • Спална соба ВЕНЕДИК
 • Спална соба ВЕНЕДИК

Спална соба ВЕНЕДИК

106.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12703
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај со натказни: 342 х 213 х 124 cm
 • висина за лежај: 37 cm
 • - димензии за душек: 180 х 200 cm
 • - плакар: 264 х 63,5 х 218 cm
 • - тоалетна со огледало: 128 х 49 х 192 cm
 • Боја: Крем со Храст
 • Изработка: Спална соба изработена од медијапан со златни декорации, ЛЕД осветлување во плакарот, МЕКО ЗАТВОРАЊЕ на сите фиоки и на вратите на плакарот. Плакаро со огледало и на двете од кои едната е комбинирана со медијапан и златни декорации. Механизам за кревање на лежајот со дополнителен простор за зкладирање. Аристократска спална која пени со својата убавина.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *ГРАТИС Монтажа

 

Монтажна шема

СПАЛНА СОБА АЛАКАТИ 1

СПАЛНА СОБА АЛАКАТИ 2

СПАЛНА СОБА АЛАКАТИ 3

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Спална соба ВЕНЕДИК Димензии:  - лежај со натказни: 342 х 213 х 124 cm висина за лежај: 37 cm - димензии за душек: 180 х 200 cm - плакар: 264 х 63,5 х 218 cm - тоалетна со огледало: 128 х 49 х 192 cm Боја: Крем со Храст Изработка: Спална соба изработена од медијапан со златни декорации, ЛЕД осветлување во плакарот, МЕКО ЗАТВОРАЊЕ на сите фиоки и на вратите на плакарот. Плакаро со огледало и на двете .. Category: Product #: 12703 Regular price: 106.900 ден. 106.900 Available from: Мебел - Ви