Спални соби

Спални соби

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Спална соба РУСТИК Спална соба РУСТИК
Димензии:  - лежај: 195 х 220 х 120 cm - димензии за душек: 180 х 200 cm..
97.900 ден.
без ДДВ: 82.966 ден.
-10%
Плакар БРАН 200 Плакар БРАН 200
Д: 200 x Ш: 61 x В: 216 cm
Димензии: 200 х 61 х 216 cm Боја:  - Бела Изработка: Костур ..
26.910 ден.29.900 ден.
без ДДВ: 22.805 ден.
Спална соба РОКСАНА Спална соба РОКСАНА
Димензии:  - лежај: 192 х 206,5 х 111 cm димензии за душек: 160 х 200 cm ..
45.900 ден.
без ДДВ: 38.898 ден.
Спална соба ЕЛМАС Спална соба ЕЛМАС
Димензии:  - лежај: 193,5 х 206 х 121 cm димензии за душек: 160 х 200 cm - плакар..
45.900 ден.
без ДДВ: 38.898 ден.
Спална соба АНГЕЛА Спална соба АНГЕЛА
Димензии:  - лежај: 144,5 х 164,5 х 209 cm димензии за душек: 140/160 х 200 cm..
43.900 ден.
без ДДВ: 37.203 ден.
Спална соба МАСИМО Спална соба МАСИМО
Димензии:  - лежај: 226 х 206 х 78 cm - димензии за душек: 160 х 200 cm - Ор..
18.300 ден.
без ДДВ: 15.508 ден.
Спална соба ФОРЕСТ Спална соба ФОРЕСТ
Димензии:  - лежај: 254,5 х 201 cm димензии за душек: 160 х 200 cm Боја: Бел..
30.900 ден.
без ДДВ: 26.186 ден.
Спална соба ДИЛАРА Спална соба ДИЛАРА
Димензии:  - лежај: 230 х 207 х 136 cm димензии за душек: 160 х 200 cm - плакар:&..
49.900 ден.
без ДДВ: 42.288 ден.
Спална соба БЛУ Спална соба БЛУ
Димензии:  - лежај: 164,5 х 212 х 130 cm димензии за душек: 160 х 200 cm - плакар..
36.900 ден.
без ДДВ: 31.271 ден.
-15%
Тоалетна ЧЕЛЗИ 5 Тоалетна ЧЕЛЗИ 5
Д: 42 x Ш: 42 x В: 129 cm
Димензии: 42 х 42 х 129 cm ​Боја:  - Сонома Даб - Бела Изработка..
5.015 ден.5.900 ден.
без ДДВ: 4.250 ден.
-15%
Тоалетна ЧЕЛЗИ 4 Тоалетна ЧЕЛЗИ 4
Д: 122 x Ш: 43 x В: 80 cm
Димензии: 122 х 43 х 80 cm ​Боја:  - Сонома Даб - Бела Изработка..
6.715 ден.7.900 ден.
без ДДВ: 5.691 ден.
Натказна ХАРМОНИ Натказна ХАРМОНИ
Д: 49.5 x Ш: 44.5 x В: 56.5 cm
Димензии: 49,5 х 44,5 x 56,5 cm Боја: Сива Изработка: Натказната е тап..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Лежај НЕСТА Лежај НЕСТА
Д: 181 x Ш: 213 x В: 141 cm
Hадворешни димензии: 181/201 x 213 х 141 cm Висина за лежај: 41 cm..
32.900 ден.
без ДДВ: 27.881 ден.
Лежај ЕМПИРЕС Лежај ЕМПИРЕС
Д: 171 x Ш: 210 x В: 135 cm
Надворешни димензии: 171/191 x 210 х 135 cm Висина за лежај: 44 cm..
33.900 ден.
без ДДВ: 28.729 ден.
-15%
Тоалетна ФАМИ 150
Д: 150 x Ш: 42 x В: 85 cm
Димензии: 150 х 42 х 85 cm ​Боја:  - Бела Изработка: Тоалетна изработена од ..
10.625 ден.12.500 ден.
без ДДВ: 9.004 ден.
-15%
Тоалетна ФАМИ 120
Д: 120 x Ш: 42 x В: 85 cm
Димензии: 120 х 42 х 85 cm ​Боја:  - Бела Изработка: Тоалетна изработена од ..
8.925 ден.10.500 ден.
без ДДВ: 7.564 ден.
-15%
Тоалетна МОДУЛ 84 Тоалетна МОДУЛ 84
Д: 84 x Ш: 42 x В: 85 cm
Димензии: 84 х 42 х 85 cm ​Боја:  - Бела - Сонома Изработка: Тоалетна изра..
6.375 ден.7.500 ден.
без ДДВ: 5.403 ден.
-15%
Тоалетна МОДУЛ 164 Тоалетна МОДУЛ 164
Д: 164 x Ш: 42 x В: 85 cm
Димензии: 164 х 42 х 85 cm ​Боја:  - Бела - Сонома Изработка: Тоалетна изр..
8.925 ден.10.500 ден.
без ДДВ: 7.564 ден.
-15%
Тоалетна МОДУЛ 124 Тоалетна МОДУЛ 124
Д: 124 x Ш: 42 x В: 85 cm
Димензии: 124 х 42 х 85 cm ​Боја:  - Бела - Сонома Изработка: Тоалетна изр..
7.565 ден.8.900 ден.
без ДДВ: 6.411 ден.
Лежај ХАРМОНИ Лежај ХАРМОНИ
Д: 167 x Ш: 218 x В: 124 cm
Надворешни димензии: 167/187 x 218 х 124 cm Висина за лежај: 33 cm ..
31.900 ден.
без ДДВ: 27.034 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01