Плакар ДЕДЕРИК кафена-антрацит
  • Плакар ДЕДЕРИК кафена-антрацит
  • Плакар ДЕДЕРИК кафена-антрацит

Плакар ДЕДЕРИК кафена-антрацит

11.920 ден.14.900 ден.
Димензии: Д: 170 cm  x  Ш: 61 cm  x  В: 191 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12662
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 170 х 61 х 191 cm
    • Боја: Кафена со Антрацит
Изработка: Плакар изработен од висококвалитетна иверка.
*Монтажата не е вклучена во цената.
 
Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Плакар ДЕДЕРИК кафена-антрацит Димензии: 170 х 61 х 191 cm Боја: Кафена со Антрацит Изработка: Плакар изработен од висококвалитетна иверка. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 12662 Regular price: 11.920 ден. 11.920 Available from: Мебел - Ви