Спална соба КОРИНА
 • Спална соба КОРИНА

Спална соба КОРИНА

47.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12568
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај со дополнителни странични елементи: 208 х 165 х 100 cm
 • - димензии за душек: 160 х 200 cm
 • - плакар: 225 х 60 х 218 cm
 • - тоалетна: 90 х 42 х 90,5 cm
  - натказни: 42 х 50 х 50,5 cm
 • Боја: Артисан Гранада
 • Изработка: Комплет спална соба изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18мм, метални ногари на лежајот и натказните, лизгачки врати на плакарот и огледало на едната врата.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Спална соба КОРИНА Димензии:  - лежај со дополнителни странични елементи: 208 х 165 х 100 cm - димензии за душек: 160 х 200 cm - плакар: 225 х 60 х 218 cm - тоалетна: 90 х 42 х 90,5 cm - натказни: 42 х 50 х 50,5 cm Боја: Артисан Гранада Изработка: Комплет спална соба изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18мм, метални ногари на лежајот и натказните, лизгачки врати на плакарот и.. Category: Product #: 12568 Regular price: 47.900 ден. 47.900 Available from: Мебел - Ви