Лежај ТИНО
 • Лежај ТИНО
 • Лежај ТИНО

Лежај ТИНО

30.900 ден.
Димензии: Д: 202 cm  x  Ш: 217 cm  x  В: 117 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12606
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Надворешни димензии: 202 x 217 х 117 cm
 • Висина на лежај: 35 cm
 • Димензии за душек: 160 х 200 cm
 • Број на бои: Еднобојна
  Опис: Лежај со француски механизми. Лежајот се крева со француски механизам од двете страни на половина. Лежајот е со метални (никел) ногари.
 • Бесплатна испорака.

 • *Монтажата не е вклучена во цената.

 • *Цената се однесува ограничен избор дезени.
 •  
 • Лежај ТИНО 33.900 денари
 •  

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Лежај ТИНО Надворешни димензии: 202 x 217 х 117 cm Висина на лежај: 35 cm Димензии за душек: 160 х 200 cm Број на бои: Еднобојна Опис: Лежај со француски механизми. Лежајот се крева со француски механизам од двете страни на половина. Лежајот е со метални (никел) ногари. Бесплатна испорака. *Монтажата не е вклучена во цената. *Цената се однесува ограничен избор д.. Category: Product #: 12606 Regular price: 30.900 ден. 30.900 Available from: Мебел - Ви