Плакар РОМАНС
 • Плакар РОМАНС

Плакар РОМАНС

32.600 ден.
Димензии: Д: 203 cm  x  Ш: 54.5 cm  x  В: 205.5 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12489
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 203 х 54,5 х 205,5 cm
  Боја: Бела Фладер
  Изработка: Плакар изработена од МДФ (лице) и иверка (корпус) со дебелина 16мм. Меко затворање.
   
 • *Производот се испорачува немонтиран.
 • *Бесплатна испорака.
 • *Рок на испорака: до 45 работни денови
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-16%
Плакар ЕКО Плакар ЕКО
15.300 ден.12.900 ден.
15.300 ден.12.900 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS