Плакари

Плакари

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Плакар БРАН 200 Плакар БРАН 200
Д: 200 x Ш: 61 x В: 216 cm
Димензии: 200 х 61 х 216 cm Боја:  - Бела Изработка: Костур ..
26.910 ден.29.900 ден.
без ДДВ: 22.805 ден.
Плакар ЛУКС 23 Плакар ЛУКС 23
Д: 204 x Ш: 52.5 x В: 241 cm
Димензии за монтажа како на фотографијата: 204 х 52,5 х 241 cm 2x Плакари..
34.600 ден.
без ДДВ: 29.322 ден.
Плакар ЛУКС 22 Плакар ЛУКС 22
Д: 204 x Ш: 52.5 x В: 241 cm
Димензии за монтажа како на фотографијата: 204 х 52,5 х 241 cm 2x Плакари..
23.900 ден.
без ДДВ: 20.254 ден.
Плакар ЛУКС 21 Плакар ЛУКС 21
Д: 204 x Ш: 52.5 x В: 241 cm
Димензии за монтажа како на фотографијата: 204 х 52,5 х 241 cm 2x Плакари..
20.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.
Плакар ЛУКС 20 Плакар ЛУКС 20
Д: 120 x Ш: 52.5 x В: 201 cm
Димензии за монтажа како на фотографијата: 120 х 52,5 х 201 cm Плакар:&nb..
11.600 ден.
без ДДВ: 9.831 ден.
Плакар ЛУКС 9 Плакар ЛУКС 9
Д: 240 x Ш: 52.5 x В: 201 cm
Димензии за монтажа како на фотографијата: 240 х 52,5 х 201 cm 2x плакари:&nbs..
25.300 ден.
без ДДВ: 21.441 ден.
Плакар ЛУКС 18 Плакар ЛУКС 18
Д: 212.5 x Ш: 186 x В: 201 cm
Димензии за монтажа како на фотографијата: 212,5 х 186 х 201 cm 2x плакар..
39.900 ден.
без ДДВ: 33.814 ден.
Плакар ЛУКС 16 Плакар ЛУКС 16
Д: 160 x Ш: 52.5 x В: 201 cm
Димензии: 2х80 х 52,5 х 201 cm Боја: Бела Фладер Изработка:&nbs..
14.300 ден.
без ДДВ: 12.119 ден.
Плакар ЛУКС 15 Плакар ЛУКС 15
Д: 292.5 x Ш: 186 x В: 241 cm
Димензии за монтажа како на фотографијата: 292,5 х 186 х 241 cm 6x плакари: 80..
61.600 ден.
без ДДВ: 52.203 ден.
Плакар ЛУКС 11 Плакар ЛУКС 11
Д: 162 x Ш: 52.5 x В: 241 cm
Димензии за монтажа како на фотографијата: 162 х 52,5 х 241 cm 2x плакари:&nbs..
17.900 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.
-10%
Плакар БЕЛВИ Плакар БЕЛВИ
Д: 270 x Ш: 61 x В: 210 cm
Димензии:  270 х 61 х 210 cm Боја: Како на фотографијата Израб..
21.510 ден.23.900 ден.
без ДДВ: 18.229 ден.
-10%
Плакар РИАЛТО бела сјај Плакар РИАЛТО бела сјај
Д: 270 x Ш: 60 x В: 220 cm
Димензии: 270 х 60 х 220 cm   Боја:  - Артисан со Бела Сја..
33.210 ден.36.900 ден.
без ДДВ: 28.144 ден.
-10%
Плакар РОКЕТ 250 Плакар РОКЕТ 250
Д: 250 x Ш: 61 x В: 216 cm
Димензии: 250 х 61 х 216 cm   Боја:  - Toртана Израбо..
26.910 ден.29.900 ден.
без ДДВ: 22.805 ден.
-10%
Плакар РОКЕТ 200 Плакар РОКЕТ 200
Д: 200 x Ш: 61 x В: 216 cm
Димензии: 200 х 61 х 216 cm   Боја:  - Toртана Израбо..
24.210 ден.26.900 ден.
без ДДВ: 20.517 ден.
-10%
Плакар РИАЛТО Плакар РИАЛТО
Д: 270 x Ш: 56 x В: 220 cm
Димензии: 270 х 56 х 220 cm   Боја:  - Артисан со Антрацит..
30.510 ден.33.900 ден.
без ДДВ: 25.856 ден.
-10%
Плакар ВИНЕР 220 Плакар ВИНЕР 220
Д: 220 x Ш: 60 x В: 210 cm
Димензии: 220 х 60 х 210 cm Боја:  - Бела со Антрацит  ..
20.610 ден.22.900 ден.
без ДДВ: 17.466 ден.
-10%
Плакар ЈАВА Плакар ЈАВА
Д: 220 x Ш: 60 x В: 210 cm
Димензии: 220 х 60 х 210 cm Боја: - Масима Дарк со Црн Медијапан Изработка..
23.310 ден.25.900 ден.
без ДДВ: 19.754 ден.
-10%
Плакар ВАЈТ 170 сонома Плакар ВАЈТ 170 сонома
Д: 170 x Ш: 61 x В: 191 cm
Димензии: 170 х 61 х 191 cm Боја: Сонома Изработка: Пл..
14.310 ден.15.900 ден.
без ДДВ: 12.127 ден.
-10%
Плакар ДЕДЕРИК кафена-антрацит Плакар ДЕДЕРИК кафена-антрацит
Д: 170 x Ш: 61 x В: 191 cm
Димензии: 170 х 61 х 191 cm Боја: Кафена со Антрацит Израбо..
13.410 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.364 ден.
-10%
Плакар ДЕДЕРИК бела-сива Плакар ДЕДЕРИК бела-сива
Д: 170 x Ш: 61 x В: 191 cm
Димензии: 170 х 61 х 191 cm Боја: Бела со Сива Изработка:&n..
13.410 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.364 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01