Плакар 150 ОГЛЕДАЛО
 • Плакар 150 ОГЛЕДАЛО
 • Плакар 150 ОГЛЕДАЛО
 • Плакар 150 ОГЛЕДАЛО
 • Плакар 150 ОГЛЕДАЛО

Плакар 150 ОГЛЕДАЛО

11.900 ден.
Димензии: Д: 150 cm  x  Ш: 52.5 cm  x  В: 181 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 9748
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА: • Димензии: 150 х 59 х 191 cm
  Боја: 
  - Венге со Астра
  - Сонома
  - Орев Адмирал
  Изработка: Лизгачки плакар изработен од иверка 16мм, со огледало на средина.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
  *Рок на испорака: 45 работни денови.
   
  Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Status Плакар 150 ОГЛЕДАЛО Димензии: 150 х 59 х 191 cm Боја:  - Венге со Астра - Сонома - Орев Адмирал Изработка: Лизгачки плакар изработен од иверка 16мм, со огледало на средина. *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака: 45 работни денови.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена .. Category: Product #: 9748 Regular price: 11.900 ден. 11.900 Available from: Мебел - Ви