Плакар МИЛИОН
 • Плакар МИЛИОН
 • Плакар МИЛИОН

Плакар МИЛИОН

18.600 ден.
Димензии: Д: 180 cm  x  Ш: 52.5 cm  x  В: 191 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12492
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 180 х 52,5 х 191 cm
  Боја: Шампањ Бела Сјај МДФ, Тројан Даб МДФ
  Изработка: Четворокрилен ормар изработен од иверка 16мм и МДФ со дебелина 18мм. Меко затворање.
   
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Рок на испорака: до 45 работни денови.
 •  

  Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Плакар МИЛИОН Димензии: 180 х 52,5 х 191 cm Боја: Шампањ Бела Сјај МДФ, Тројан Даб МДФ Изработка: Четворокрилен ормар изработен од иверка 16мм и МДФ со дебелина 18мм. Меко затворање.   *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака: до 45 работни денови.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на пром.. Category: Product #: 12492 Regular price: 18.600 ден. 18.600 Available from: Мебел - Ви