Плакар СТИЛИСИМО
 • Плакар СТИЛИСИМО
 • Плакар СТИЛИСИМО

Плакар СТИЛИСИМО

23.900 ден.
Димензии: Д: 200 cm  x  Ш: 58 cm  x  В: 220 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12455
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 200 х 58 х 220 cm
  Боја: Бела Сјај со Даб Дакота
  Изработка: Ормар изработен од МДФ во Бела Сјај со дебелина 18мм и иверка во Даб Дакота со дебелина 16мм. Меко затворање.
   
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Рок на испорака: до 45 работни денови.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Плакар СТИЛИСИМО Димензии: 200 х 58 х 220 cm Боја: Бела Сјај со Даб Дакота Изработка: Ормар изработен од МДФ во Бела Сјај со дебелина 18мм и иверка во Даб Дакота со дебелина 16мм. Меко затворање.   *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака: до 45 работни денови. Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на .. Category: Product #: 12455 Regular price: 23.900 ден. 23.900 Available from: Мебел - Ви