Спални соби

Спални соби

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Спална соба ПИРАМИД Спална соба ПИРАМИД
Димензија: Лежај: 214 x 245 x 122 cm (за душек 180 x 200 cm) висина на лежај: 45 cm Натказни: 6..
96.900 ден.
без ДДВ: 82.119 ден.
Спална соба РИКСОС Спална соба РИКСОС
Димензии:  - лежај: 207,8 х 204 х 145 cm - димензии за душек: 180 х 200 cm ..
129.000 ден.
без ДДВ: 109.322 ден.
Спална соба РОКСАНА Спална соба РОКСАНА
Димензии:  - лежај: 192 х 206,5 х 111 cm димензии за душек: 160 х 200 cm ..
45.900 ден.
без ДДВ: 38.898 ден.
Спална соба ЕЛМАС Спална соба ЕЛМАС
Димензии:  - лежај: 193,5 х 206 х 121 cm димензии за душек: 160 х 200 cm - плакар..
45.900 ден.
без ДДВ: 38.898 ден.
Спална соба АНГЕЛА Спална соба АНГЕЛА
Димензии:  - лежај: 144,5 х 164,5 х 209 cm димензии за душек: 140/160 х 200 cm..
43.900 ден.
без ДДВ: 37.203 ден.
Спална соба МАСИМО Спална соба МАСИМО
Димензии:  - лежај: 226 х 206 х 78 cm - димензии за душек: 160 х 200 cm - Ор..
18.300 ден.
без ДДВ: 15.508 ден.
Спална соба ФОРЕСТ Спална соба ФОРЕСТ
Димензии:  - лежај: 254,5 х 201 cm димензии за душек: 160 х 200 cm Боја: Бел..
30.900 ден.
без ДДВ: 26.186 ден.
Спална соба ДИЛАРА Спална соба ДИЛАРА
Димензии:  - лежај: 230 х 207 х 136 cm димензии за душек: 160 х 200 cm - плакар:&..
49.900 ден.
без ДДВ: 42.288 ден.
Спална соба БЛУ Спална соба БЛУ
Димензии:  - лежај: 164,5 х 212 х 130 cm димензии за душек: 160 х 200 cm - плакар..
36.900 ден.
без ДДВ: 31.271 ден.
Спална соба ХИЛТОН Спална соба ХИЛТОН
Димензија: Лежај: 193,2 x 204 x 145,6 cm (за душек 180 x 200 cm) Натказни: 65 x 48 x 51,1 cm Плак..
129.000 ден.
без ДДВ: 109.322 ден.
Спална соба ВАЛЕНТИНА Спална соба ВАЛЕНТИНА
Димензија: Лежај: 322,4 x 220 x 120 cm (за душек 180 x 200 cm) Натказни: 69 x 48 x 48.8 cm Плак..
129.000 ден.
без ДДВ: 109.322 ден.
Спална соба БУГАТИ Спална соба БУГАТИ
Димензија: Лежај: 186 x 239 x 110 cm (за душек 180 x 200 cm) Натказни: 67 x 47 x 60,7 cm Плакар: ..
123.000 ден.
без ДДВ: 104.237 ден.
-10%
Спална соба АЛМИРА Спална соба АЛМИРА
Димензија: Лежај: 309,6 x 220 x 127,8 cm (за душек 180 x 200 cm) Натказни: 65 x 48 x 36 cm Плакар..
125.100 ден.139.000 ден.
без ДДВ: 106.017 ден.
-15%
Спална соба ФУТУРА Спална соба ФУТУРА
Димензии:  - лежај: 165 х 215 х 92 cm висина за лежај: 42,5 cm - димензии за..
39.900 ден.46.900 ден.
без ДДВ: 33.814 ден.
Спална соба ВЕНЕДИК Спална соба ВЕНЕДИК
Димензии:  - лежај со натказни: 342 х 213 х 124 cm висина за лежај: 37&nb..
106.900 ден.
без ДДВ: 90.593 ден.
Спална соба САРАЕВО Спална соба САРАЕВО
Димензии:  - димензии за душек: 160 х 200 cm - лежај: 200 х 204,5&n..
23.300 ден.
без ДДВ: 19.746 ден.
Спална соба ЕЛИЗА Спална соба ЕЛИЗА
Димензии:  - лежај: 164 х 204 x 70 cm (за душек 160 x 200 cm) - трокрил..
15.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
Спална соба ПОРТО Спална соба ПОРТО
Димензии:  - лежај: 161 х 205 х 90 cm димензии за душек: 160 х 200 cm - плак..
33.900 ден.
без ДДВ: 28.729 ден.
Спална соба МАДРИД Спална соба МАДРИД
Димензии:  - лежај: 164 х 204 х 95 cm димензии за душек: 160 х 200 cm - плак..
40.900 ден.
без ДДВ: 34.661 ден.
Спална соба ВЕГАС Спална соба ВЕГАС
Димензии:  - лежај со натказни: 244 х 206 х 89 cm димензии за душек: 160 х 200..
34.300 ден.
без ДДВ: 29.068 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01