Лежаи

Лежаи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Натказна ХАРМОНИ Натказна ХАРМОНИ
Д: 49.5 x Ш: 44.5 x В: 56.5 cm
Димензии: 49,5 х 44,5 x 56,5 cm Боја: Сива Изработка: Натказната е тап..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Лежај НЕСТА Лежај НЕСТА
Д: 181 x Ш: 213 x В: 141 cm
Hадворешни димензии: 181/201 x 213 х 141 cm Висина за лежај: 41 cm..
32.900 ден.
без ДДВ: 27.881 ден.
Лежај ЕМПИРЕС Лежај ЕМПИРЕС
Д: 171 x Ш: 210 x В: 135 cm
Надворешни димензии: 171/191 x 210 х 135 cm Висина за лежај: 44 cm..
33.900 ден.
без ДДВ: 28.729 ден.
Лежај ХАРМОНИ Лежај ХАРМОНИ
Д: 167 x Ш: 218 x В: 124 cm
Надворешни димензии: 167/187 x 218 х 124 cm Висина за лежај: 33 cm ..
31.900 ден.
без ДДВ: 27.034 ден.
Лежај БЕЛВИ со натказни Лежај БЕЛВИ со натказни
Д: 285 x Ш: 209 x В: 97 cm
Димензии:  285 х 209 х 97 cm за душек: 160 X 200cm Боја: ..
20.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.
Лежај ТИНО Лежај ТИНО
Д: 202 x Ш: 217 x В: 117 cm
Надворешни димензии: 202 x 217 х 117 cm Висина на лежај: 35 c..
32.900 ден.
без ДДВ: 27.881 ден.
Лежај ЕЛИ Лежај ЕЛИ
Д: 202 x Ш: 217 x В: 117 cm
Надворешни димензии: 202 х 217 х 117 cm Висина на лежај: 35 cm ..
28.900 ден.
без ДДВ: 24.492 ден.
Лежај ТЕТРИКС Лежај ТЕТРИКС
Д: 166 x Ш: 206 x В: 85 cm
Надворешни димензии: 163 х 206 x 85 cm Димензии за душек: 160 х 200 cm Висина на..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Лежај НОАР со натказни Лежај НОАР со натказни
Д: 164.5 x Ш: 206 x В: 95.5 cm
Надворешни димензии: 164,5 x 206 х 95,5 cm Димензии за душек: 160 х 200 cm..
18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
Лежај МИЛИОН со натказни Лежај МИЛИОН со натказни
Д: 164.5 x Ш: 207.5 x В: 91 cm
Надворешни димензии: 164,5 x 207,5 х 91 cm Димензии за душек: 160 х 2..
17.900 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.
Лежај КИДО Лежај КИДО
Д: 99 x Ш: 206 x В: 80 cm
Димензии: 99 x 206 х 80 cm Димензии за душек: 90 х 200 cm   н..
6.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
Лежај ШАЈН со две натказни Лежај ШАЈН со две натказни
Д: 180.5 x Ш: 206 x В: 71 cm
Надворешни димензии: 180,5 х 206 x 71 cm Висина на лежај: 30 cm Димензии за душе..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Лежај ОСКА Лежај ОСКА
Д: 205 x Ш: 214 x В: 135 cm
Надворешни димензии: 205 x 214 х 135 cm Димензии за душек: 180 х 200 ..
29.900 ден.
без ДДВ: 25.339 ден.
Лежај ОРИОН Лежај ОРИОН
Д: 170 x Ш: 218 x В: 110 cm
Димензии надворешно: 170 x 218 х 110 cm Висина на лежај: 36 cm ..
24.900 ден.
без ДДВ: 21.102 ден.
Лежај МОНИКА
Д: 264 x Ш: 205 x В: 113 cm
Лежај: 264 x 205 х 113 cm (за душек 180 х 200 cm) Натказна:&n..
29.900 ден.
без ДДВ: 25.339 ден.
Лежај ДУО со две натказни Лежај ДУО со две натказни
Д: 180.5 x Ш: 206 x В: 70 cm
Надворешни димензии: 180,5 х 206 x 70 cm Висина на лежај: 30 cm Димензии за душе..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Лежај РОНДИНО
Д: 274 x Ш: 240 x В: 92.5 cm
Лежај со натказни: 274 x 240 х 92,5 cm (за душек 180 х 200 cm ) Висина на лежај..
28.900 ден.
без ДДВ: 24.492 ден.
Лежај РИКСОС Лежај РИКСОС
Д: 165 x Ш: 220 x В: 122 cm
РИКСОС 160 28.900 денари Надворешни димензии: 165 x 220 х 122 cm Вис..
28.900 ден.
без ДДВ: 24.492 ден.
Лежај КОЛОРС
Д: 95.4 x Ш: 205 x В: 84 cm
Димензии: 100 x 207 х 84 cm Димензии за душек: 90 х 200 cm Бо..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Лежај ДАРИЈАН 160цм Лежај ДАРИЈАН 160цм
Д: 167 x Ш: 218 x В: 124 cm
Надворешни димензии: 167 x 218 х 124 cm Висина за лежај: 33 cm ..
20.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01