Лежај ДУО со две натказни

Лежај ДУО со две натказни

12.900 ден.
Димензии: Д: 180.5 cm  x  Ш: 206 cm  x  В: 70 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 12107
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Душек ОРФЕЈ:
 • Надворешни димензии: 180,5 х 206 x 70 cm
  Висина на лежај: 30 cm
 • Димензии за душек: 160 х 200 cm
 • 2 натказни: 50 х 33 х 51 cm
 • Боја: Темна Сонома
 • Изработка: Лежај изработен од иверка со 2 натказни и вклучена подница.
  *Опција за нарачка со душек Орфеј (со вклучена рамка и механизам за подигање)
 •  
 • *Рок на испорака: 45 работни денови.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Status Лежај ДУО со две натказни Надворешни димензии: 180,5 х 206 x 70 cm Висина на лежај: 30 cm Димензии за душек: 160 х 200 cm 2 натказни: 50 х 33 х 51 cm Боја: Темна Сонома Изработка: Лежај изработен од иверка со 2 натказни и вклучена подница. *Опција за нарачка со душек Орфеј (со вклучена рамка и механизам за подигање)   *Рок на испорака: 45 работни денови. ​ Согласно потребите, .. Category: Product #: 12107 Regular price: 12.900 ден. 12.900 Available from: Мебел - Ви