Лежај ДУОМО
 • Лежај ДУОМО
 • Лежај ДУОМО

Лежај ДУОМО

22.900 ден.
Димензии: Д: 170 cm  x  Ш: 214 cm  x  В: 108 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11468
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Надворешни димензии: 170 x 214 х 108 cm
 • Висина на лежај: 47 cm
 • Димензии за душек: 160 х 200 cm
 • Број на бои: Еднобојна / Двобојна
  Опис: Едноставен и Модерен француски лежај со дполнителе простор за постелина.
 • Лежај: Језгро со дебелина 14 cm, Сунѓер Т-25, деб. 3 cm и штепувана навлака.
 • Подлога под лежај: Шпер
 • Табла: Сунѓер Т-20, деб. 5 cm
 • Подлога под сунѓер на табла: МДФ со дебелина 8mm
 • Mеханизам: Клик-Клак макази на лежај
 • Ногари: Пластични
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Цената се однесува ограничен избор дезени.
 •  

 • Лежај ДУОМО 25.900 денари
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Лежај ДУОМО Надворешни димензии: 170 x 214 х 108 cm Висина на лежај: 47 cm Димензии за душек: 160 х 200 cm Број на бои: Еднобојна / Двобојна Опис: Едноставен и Модерен француски лежај со дполнителе простор за постелина. Лежај: Језгро со дебелина 14 cm, Сунѓер Т-25, деб. 3 cm и штепувана навлака. Подлога под лежај: Шпер Табла: Сунѓер Т-20, деб. 5 cm Подлога под сунѓер на та.. Category: Product #: 11468 Regular price: 22.900 ден. 22.900 Available from: Мебел - Ви