Лежај ДАРИЈАН француски
 • Лежај ДАРИЈАН француски
 • Лежај ДАРИЈАН француски

Лежај ДАРИЈАН француски

23.900 ден.
Димензии: Д: 175 cm  x  Ш: 218 cm  x  В: 105 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10909
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии надворешно: 175 х 218 х 105 cm
  Димензија за спиење: 160 х 200 cm
 • Висина на лежај: 45 cm
 • Изработка: Во сите бои на еко-кожа и штоф.
 • Лежај: Језгро со дебелина 14цм, Сунѓер Т-25, деб. 3цм и штепувана навлака
  Подлога под лежај: Шпер
 • Табла: Сунѓер С-20, деб.8цм
 • Механизми: Клик-Клак макази на лежај
 • Ногари: Пластични
 •  
 • *Цената се однесува за ограничен избор на бои и дезени.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Цената се однесува за изработка во ограничен избор на бои и дезени.
 •  
 • Лежај Даријан француски26.900 денари

 •  
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Лежај ДАРИЈАН француски Димензии надворешно: 175 х 218 х 105 cm Димензија за спиење: 160 х 200 cm Висина на лежај: 45 cm Изработка: Во сите бои на еко-кожа и штоф. Лежај: Језгро со дебелина 14цм, Сунѓер Т-25, деб. 3цм и штепувана навлака Подлога под лежај: Шпер Табла: Сунѓер С-20, деб.8цм Механизми: Клик-Клак макази на лежај Ногари: Пластични   *Ценат.. Category: Product #: 10909 Regular price: 23.900 ден. 23.900 Available from: Мебел - Ви