Лежај ОСКА
 • Лежај ОСКА
 • Лежај ОСКА
 • Лежај ОСКА

Лежај ОСКА

30.900 ден.
Димензии: Д: 205 cm  x  Ш: 214 cm  x  В: 135 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11422
Достапност: На залиха
Количина:
 • Надворешни димензии: 205 x 214 х 135 cm
 • Димензии за душек: 180 х 200 cm
 • Висина на лежај: 37 cm
 • Боја: Крем
 • Изработка: Лежај тапациран со висококвалитетен штоф во крем боја со механизам за кревање и дополнителен простор за постелина.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • ​*Душекот не е вклучен во цената.
   
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Лежај ОСКА Надворешни димензии: 205 x 214 х 135 cm Димензии за душек: 180 х 200 cm Висина на лежај: 37 cm Боја: Крем Изработка: Лежај тапациран со висококвалитетен штоф во крем боја со механизам за кревање и дополнителен простор за постелина. *Монтажата не е вклучена во цената. ​*Душекот не е вклучен во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, дос.. Category: Product #: 11422 Regular price: 30.900 ден. 30.900 Available from: Мебел - Ви