Лежај РОМАНС со натказни
 • Лежај РОМАНС со натказни
 • Лежај РОМАНС со натказни

Лежај РОМАНС со натказни

22.600 ден.
Димензии: Д: 164.5 cm  x  Ш: 206 cm  x  В: 97 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12487
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Душек ОРФЕЈ:
 • Димензии надворешно: 164,5 х 206 х 97 cm
 • за душек: 160 х 200 cm
  Натказни: 150 х 40,6 х 46,5 cm
  Боја: Бела Фладер
 • Изработка: Лежај изработен од МДФ (лице) и иверка (корпус) со дебелина 16мм. Вклучена подница.
 • *Опција за нарачка со душек Орфеј (со вклучена рамка и механизам за подигање)
  *Монтажата не е вклучена во цената.
  *Душекот не е вклучен во цената.

  *Рок на испорака: до 45 работни денови.

  Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Лежај РОМАНС со натказни Димензии надворешно: 164,5 х 206 х 97 cm за душек: 160 х 200 cm Натказни: 150 х 40,6 х 46,5 cm Боја: Бела Фладер Изработка: Лежај изработен од МДФ (лице) и иверка (корпус) со дебелина 16мм. Вклучена подница. *Опција за нарачка со душек Орфеј (со вклучена рамка и механизам за подигање) *Монтажата не е вклучена во цената. *Душекот не е вклучен во цената. *Р.. Category: Product #: 12487 Regular price: 22.600 ден. 22.600 Available from: Мебел - Ви