Лежај ШАЈН со две натказни
 • Лежај ШАЈН со две натказни

Лежај ШАЈН со две натказни

16.900 ден.
Димензии: Д: 180.5 cm  x  Ш: 206 cm  x  В: 71 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12458
Достапност: На залиха
Количина:
 • Надворешни димензии: 180,5 х 206 x 71 cm
  Висина на лежај: 30 cm
 • Димензии за душек: 160 х 200 cm
 • 2 натказни: 50 х 35 х 51 cm
 • Боја: Бела
 • Изработка: Лежај со 2 натказни изработен од MDF во Бела Сјај боја (лице) и Бела иверка (корпус). Вклучен подница.
 • *Рок на испорака: 45 работни денови.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Лежај ШАЈН со две натказни Надворешни димензии: 180,5 х 206 x 71 cm Висина на лежај: 30 cm Димензии за душек: 160 х 200 cm 2 натказни: 50 х 35 х 51 cm Боја: Бела Изработка: Лежај со 2 натказни изработен од MDF во Бела Сјај боја (лице) и Бела иверка (корпус). Вклучен подница. *Рок на испорака: 45 работни денови. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите .. Category: Product #: 12458 Regular price: 16.900 ден. 16.900 Available from: Мебел - Ви