Лежај РИКСОС
 • Лежај РИКСОС
 • Лежај РИКСОС
 • Лежај РИКСОС

Лежај РИКСОС

28.900 ден.
Димензии: Д: 165 cm  x  Ш: 220 cm  x  В: 122 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11057
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензија:
* БОЈА: • РИКСОС 160 28.900 денари
 • Надворешни димензии: 165 x 220 х 122 cm
 • Висина на лежај: 37 cm
 • Димензии за душек: 160 х 200 cm
 • Боја: 
  - Сива (NEON 16)
  - Зелена
 • - Песочна

 

 • РИКСОС 180 30.900 денари
 • Надворешни димензии: 185 x 220 х 122 cm
 • Висина на лежај: 37 cm
 • Димензии за душек: 180 х 200 cm
 • Боја: 
 • - Сива (NEON 16)
 • - Зелена
 • ​- Песочна
 
 • Изработка: Лежај изработен во сив штоф со мехaнизми за подигање на душекот за дополнителен простор за складирање
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Лежај РИКСОС РИКСОС 160 28.900 денари Надворешни димензии: 165 x 220 х 122 cm Висина на лежај: 37 cm Димензии за душек: 160 х 200 cm Боја:  - Сива (NEON 16) - Зелена - Песочна   РИКСОС 180 30.900 денари Надворешни димензии: 185 x 220 х 122 cm Висина на лежај: 37 cm Димензии за душек: 180 х 200 cm Боја:  -.. Category: Product #: 11057 Regular price: 28.900 ден. 28.900 Available from: Мебел - Ви