Спална соба БАРМЕНДА
 • Спална соба БАРМЕНДА
 • Спална соба БАРМЕНДА
 • Спална соба БАРМЕНДА
 • Спална соба БАРМЕНДА
 • Спална соба БАРМЕНДА

Спална соба БАРМЕНДА

71.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12265
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии:                                                                                   
 • - лежај со натказни: 303 х 235 х 96 cm
 • - димензии за душек: 180 х 200 cm
 • - плакар: 270 х 61 х 210,5 cm
 • - тоалетна: 138 х 41,5 х 138 cm
 • Боја: Бела со Темен Бор
 • Изработка: Најнова спална соба изработена од висококвалитетна иверка во Бела Висок Сјај.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS