Спална соба ГРЕЈ
 • Спална соба ГРЕЈ
 • Спална соба ГРЕЈ

Спална соба ГРЕЈ

20.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 9747
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Душек ОРФЕЈ:
 • Димензии: 
 • - димензии за душек: 160 х 200 cm
 • - лежај: 194,5 х 204,5 х 89 cm
 • - плакар: 180 х 59,5 х 211 cm
 • - натказни: 40 х 30,5 х 39 cm
 • Боја: Темна Сонома со Сива
 • Изработка: Иверка со дебелина 16 мм. Вклучена подница.
 • *Опција за нарачка со душек Орфеј (со вклучена рамка и механизам за подигање)
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Бесплатна испорака.
  *Рок на испорака: до 45 работни денови.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Status Спална соба ГРЕЈ Димензии:  - димензии за душек: 160 х 200 cm - лежај: 194,5 х 204,5 х 89 cm - плакар: 180 х 59,5 х 211 cm - натказни: 40 х 30,5 х 39 cm Боја: Темна Сонома со Сива Изработка: Иверка со дебелина 16 мм. Вклучена подница. *Опција за нарачка со душек Орфеј (со вклучена рамка и механизам за подигање) *Монтажата не е вклучена во цената. *Душекот не е вклучен во цената. *Беспл.. Category: Product #: 9747 Regular price: 20.900 ден. 20.900 Available from: Мебел - Ви