Спална соба ЛАЈТ
 • Спална соба ЛАЈТ

Спална соба ЛАЈТ

22.600 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 9746
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Душек ОРФЕЈ:
 • Димензии: 
 • - димензии за душек: 160 х 200 cm
 • - лежај: 164,5 х 206 х 84 cm
 • - плакар: 180 х 52,5 х 201 cm
 • - натказни: 40 х 33,5 х 36 cm
 • Боја: Бела Софт со Црна
 •  
 • Изработка: Спална изработена од иверка со дебелина 16мм. ЛЕД осветлување на делот за закачување во ормарот. Вклучена подница
 • *Опција за нарачка со душек Орфеј (со вклучена рамка и механизам за подигање)
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Рок на испорака: до 45 работни денови.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Status Спална соба ЛАЈТ Димензии:  - димензии за душек: 160 х 200 cm - лежај: 164,5 х 206 х 84 cm - плакар: 180 х 52,5 х 201 cm - натказни: 40 х 33,5 х 36 cm Боја: Бела Софт со Црна   Изработка: Спална изработена од иверка со дебелина 16мм. ЛЕД осветлување на делот за закачување во ормарот. Вклучена подница *Опција за нарачка со душек Орфеј (со вклучена рамка и механизам за подигање) *Монтажата.. Category: Product #: 9746 Regular price: 22.600 ден. 22.600 Available from: Мебел - Ви