Спална соба МЕДО
 • Спална соба МЕДО

Спална соба МЕДО

24.600 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 12108
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај: 221 х 229 х 105 cm
 • висина за лежај: 30 cm
 • - димензии за душек: 140 х 200 cm
 • - плакар: 150 х 57,5 х 201 cm
 • Боја: Сонома Арван
 • Изработка: Комплет спална изработен од иверка со дебелина 16мм. лежајот е со 3 фиоки и вклучена подница.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Бесплатна испорака.
 • *Рок на испорака: 45 работни денови
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS