Спална соба МИНХЕН
 • Спална соба МИНХЕН
 • Спална соба МИНХЕН

Спална соба МИНХЕН

42.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12117
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии:
 • - димензии за душек: 160 х 200 cm
 • - лежај: 164,5 х 207,5 х 96 cm
 • - ормар: 200 х 58,5 х 214,5 cm
 • - тоалетна: 120 х 45 x 80,5 cm
 • - 2 натказни: 50 х 40 х 45,5 cm
 • Боја: 
 • - Даб Арвен со Снежно бела
 • Изработка: Спална соба изработена од Даб Арвен иверка и Снежно бела сјај МДФ. Плакар со огледало на едната врата. Вклучена подница за лежајот.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Опција за нарачка со душек Орфеј (со вклучена рамка и механизам за подигање)
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Спална соба МИНХЕН Димензии: - димензии за душек: 160 х 200 cm - лежај: 164,5 х 207,5 х 96 cm - ормар: 200 х 58,5 х 214,5 cm - тоалетна: 120 х 45 x 80,5 cm - 2 натказни: 50 х 40 х 45,5 cm Боја:  - Даб Арвен со Снежно бела Изработка: Спална соба изработена од Даб Арвен иверка и Снежно бела сјај МДФ. Плакар со огледало на едната врата. Вклучена подница за лежајот. *Душекот не е вклучен во цената. .. Category: Product #: 12117 Regular price: 42.900 ден. 42.900 Available from: Мебел - Ви