Спална соба НЕНА
 • Спална соба НЕНА

Спална соба НЕНА

25.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9647
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Душек ОРФЕЈ:
 • Димензии: 
 • - лежај: 164,5 х 214,5 х 101 cm
 • - димензии за душек: 160 х 200 cm
 • - четворокрилен ормар: 200 х 52,5 х 210 cm
 • - 2 натказни: 45 х 35,5 х 40 cm
 • - тоалетна: 105 х 42,5 х 72,5 cm
 • Боја: Орев Адмирал со Сатен
 • Изработка: Спална изработена од иверка со дебелина 16мм. Ормар со огледало на 2 врати, меко затворање на ормарот и ЛЕД осветлување во делот за закачување во ормарот. Вклучена подница.
 • *Опција за нарачка со душек Орфеј (со вклучена рамка и механизам за подигање)
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Рок на испорака: до 45 работни денови.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Спална соба НЕНА Димензии:  - лежај: 164,5 х 214,5 х 101 cm - димензии за душек: 160 х 200 cm - четворокрилен ормар: 200 х 52,5 х 210 cm - 2 натказни: 45 х 35,5 х 40 cm - тоалетна: 105 х 42,5 х 72,5 cm Боја: Орев Адмирал со Сатен Изработка: Спална изработена од иверка со дебелина 16мм. Ормар со огледало на 2 врати, меко затворање на ормарот и ЛЕД осветлување во делот за закачување во ормарот. Вклу.. Category: Product #: 9647 Regular price: 25.900 ден. 25.900 Available from: Мебел - Ви