Спална Соба ЛЕНД
 • Спална Соба ЛЕНД

Спална Соба ЛЕНД

48.800 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 01
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Душек ОРФЕЈ:
 • Надворешни димензии на лежај: 164,5 x 206 х 91 cm
 • Димензии за душек: 160 х 200 cm
 • 2 Натказни: 51 x 40,5 х 56 cm
 • Плакар: 203 х 54,5 х 205 cm
 • Тоалетна: 83 х 40,5 х 71,5 cm
 • Боја: Бела Фладер, Даб Дакота и Бела Софт
 • Изработка: Коплет Комплет спална соба составена од тоалетна, плакар и лежај со 2 фиоки изработен од МДФ Бела Фладер Боја со дебелина 18мм и иверка во Даб Дакота и Бела Софт со деб 16мм. Вклучени подница.
 • *Опција за нарачка со душек Орфеј (со вклучена рамка и механизам за подигање)
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
  *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Рок на испорака: до 45 работни денови.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Спална Соба ЛЕНД Надворешни димензии на лежај: 164,5 x 206 х 91 cm Димензии за душек: 160 х 200 cm 2 Натказни: 51 x 40,5 х 56 cm Плакар: 203 х 54,5 х 205 cm Тоалетна: 83 х 40,5 х 71,5 cm Боја: Бела Фладер, Даб Дакота и Бела Софт Изработка: Коплет Комплет спална соба составена од тоалетна, плакар и лежај со 2 фиоки изработен од МДФ Бела Фладер Боја со дебелина 18мм и иверка .. Category: Product #: 01 Regular price: 48.800 ден. 48.800 Available from: Мебел - Ви