Спална Соба НОАР
 • Спална Соба НОАР

Спална Соба НОАР

51.400 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 02
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Душек ОРФЕЈ:
 • Надворешни димензии на лежај: 164,5 x 206 х 95,5 cm
 • Димензии за душек: 160 х 200 cm
 • 2 Натказни: 50 x 40,5 х 44,5 cm 
 • Тоалетна: 120 x 42,5 х 80,5 cm 
 • Плакар: 200 х 52,5 х 208 cm
 • Боја: Бела Фладер, Даб Дакота и Бела Софт
 • Изработка: Комплет спална соба составена од плакар, тоалетна и лежај изработен од МДФ со дебелина 18мм и иверка со дебелина 16мм. Вклучени се и две ноќни шкафчиња. Вклучена подница.
 • *Опција за нарачка со душек Орфеј (со вклучена рамка и механизам за подигање)
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Рок на испорака: до 45 работни денови.
 •  

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Спална Соба НОАР Надворешни димензии на лежај: 164,5 x 206 х 95,5 cm Димензии за душек: 160 х 200 cm 2 Натказни: 50 x 40,5 х 44,5 cm  Тоалетна: 120 x 42,5 х 80,5 cm  Плакар: 200 х 52,5 х 208 cm Боја: Бела Фладер, Даб Дакота и Бела Софт Изработка: Комплет спална соба составена од плакар, тоалетна и лежај изработен од МДФ со дебелина 18мм и иверка со дебелина 16мм. Вклучени с.. Category: Product #: 02 Regular price: 51.400 ден. 51.400 Available from: Мебел - Ви