Спална соба СИТИ 470
 • Спална соба СИТИ 470
 • Спална соба СИТИ 470

Спална соба СИТИ 470

25.600 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 8890
Достапност: Out of Stock
Количина:

Расположливи опции

* Душек ОРФЕЈ:
 • Димензии: 
 • - лежај: 164,5 х 206 cm (висина 101 cm)
 • - плакар: 180 х 52,5 х 202,5 cm
 • - 2 натказни: 50 х 40,5 х 42,5 cm
 • Боја: Еурека со Бела
 • Изработка: Спална изработена од иверка со дебелина 16мм. Лежај со 1 фиока. Меко затворање на ормарот и ЛЕД осветлување во делот за закачување во ормарот. Вклучена подница.
 • *Опција за нарачка со душек Орфеј (со вклучена рамка и механизам за подигање)
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
  *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Рок на испорака: до 45 работни денови.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Status Спална соба СИТИ 470 Димензии:  - лежај: 164,5 х 206 cm (висина 101 cm) - плакар: 180 х 52,5 х 202,5 cm - 2 натказни: 50 х 40,5 х 42,5 cm Боја: Еурека со Бела Изработка: Спална изработена од иверка со дебелина 16мм. Лежај со 1 фиока. Меко затворање на ормарот и ЛЕД осветлување во делот за закачување во ормарот. Вклучена подница. *Опција за нарачка со душек Орфеј (со вклучена рамка и механизам за подигањ.. Category: Product #: 8890 Regular price: 25.600 ден. 25.600 Available from: Мебел - Ви