Спална соба КАПРИ
 • Спална соба КАПРИ
 • Спална соба КАПРИ

Спална соба КАПРИ

35.910 ден.39.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9884
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии:                                                                                   
 • - лежај со натказни: 290 х 206 х 91 cm
 • - димензии за душек: 180 х 200 cm
 • - плакар: 250 х 67 х 216 cm
 • Боја: Бела со Кафена
 • Изработка: Спална изработена од висококвалитетна Марбела иверка (корпус и лице) со Бела (лице) иверка со дебелина 18мм. Тапацирана табла и ЛЕД осветлување.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

Монтажна шема
СПАЛНА СОБА КАПРИ

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Bed room

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS