Спална соба ФОРЕСТ
 • Спална соба ФОРЕСТ

Спална соба ФОРЕСТ

28.600 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12456
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Душек ОРФЕЈ:
 • Димензии: 
 • - лежај: 254,5 х 201 cm
 • димензии за душек: 160 х 200 cm
 • Боја: Бела Софт со Бела Фладер
 • Изработка: Спална соба изработена од иверка со дебелина 16мм и МДФ со дебелина 18мм. Меко затворање. Вклучена подница.
 • *Душекот не е вклучен во цената.

 • *Опција за нарачка со душек Орфеј (со вклучена рамка и механизам за подигање)

 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Рок на испорака: до 45 работни денови.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Спална соба ФОРЕСТ Димензии:  - лежај: 254,5 х 201 cm димензии за душек: 160 х 200 cm Боја: Бела Софт со Бела Фладер Изработка: Спална соба изработена од иверка со дебелина 16мм и МДФ со дебелина 18мм. Меко затворање. Вклучена подница. *Душекот не е вклучен во цената. *Опција за нарачка со душек Орфеј (со вклучена рамка и механизам за подигање) *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок .. Category: Product #: 12456 Regular price: 28.600 ден. 28.600 Available from: Мебел - Ви