Спална соба ЛАРГО
 • Спална соба ЛАРГО

Спална соба ЛАРГО

24.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10927
Достапност: На залиха
Количина:

Димензии: 

 • - лежај: 165 х 205 х 92 cm
 • димензии за душек: 160 х 200 cm
 • - плакар: 184 х 60 х 200 cm
 • - 2 натказни: 45 х 40 х 45 cm
 • Боја: Перла со Тортана
 • Изработка: Спална соба изработена од иверка со дебелина 18мм. Перла (крем) лице и Тортана корпус.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.

 • Монтажна шема
  Спална Соба ЛАРГО
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Спална соба ЛАРГО Димензии:  - лежај: 165 х 205 х 92 cm димензии за душек: 160 х 200 cm - плакар: 184 х 60 х 200 cm - 2 натказни: 45 х 40 х 45 cm Боја: Перла со Тортана Изработка: Спална соба изработена од иверка со дебелина 18мм. Перла (крем) лице и Тортана корпус. *Душекот не е вклучен во цената. *Монтажата не е вклучена во цената. Монтажна шема Спална Соба ЛАРГО   Согласно потребит.. Category: Product #: 10927 Regular price: 24.900 ден. 24.900 Available from: Мебел - Ви