Спална соба МАГЕНТА
 • Спална соба МАГЕНТА
 • Спална соба МАГЕНТА

Спална соба МАГЕНТА

26.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12484
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Душек ОРФЕЈ:
 • Димензии: 
  - лежај: 164,5 x 206 x 96 cm (за душек 160 x 200 cm)
 • - ормар: 200 х 52,5 x 202,5 cm
 • - 2 натказни: 45 х 35,5 x 40 cm
  - тоалетна: 85 х 40,5 x 67,5 cm
 • Боја: Црна со Магента
 • Изработка: Спална изработена од иверка со дебелина 16мм. Механизми за меко затворање и ЛЕД осветлување на ормарот. Вклучена подница
 • *Опција за нарачка со душек Орфеј (со вклучена рамка и механизам за подигање)
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Рок на испорака: до 45 работни денови.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Спална соба МАГЕНТА Димензии:  - лежај: 164,5 x 206 x 96 cm (за душек 160 x 200 cm) - ормар: 200 х 52,5 x 202,5 cm - 2 натказни: 45 х 35,5 x 40 cm - тоалетна: 85 х 40,5 x 67,5 cm Боја: Црна со Магента Изработка: Спална изработена од иверка со дебелина 16мм. Механизми за меко затворање и ЛЕД осветлување на ормарот. Вклучена подница *Опција за нарачка со душек Орфеј (со вклучена рамка и мех.. Category: Product #: 12484 Regular price: 26.900 ден. 26.900 Available from: Мебел - Ви