Спална соба МАРИБОР
 • Спална соба МАРИБОР

Спална соба МАРИБОР

18.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 8889
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај: 164,5 х 206 cm (висина 71 cm)
 • - плакар: 150 х 52 х 181 cm
 • - 2 натказни: 40 х 35,5 х 29 cm
 • Боја: Даб Какао со Астра
 • Изработка: Иверка, со вклучено огледало
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Рок на испорака: 45 дена
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Status Спална соба МАРИБОР Димензии:  - лежај: 164,5 х 206 cm (висина 71 cm) - плакар: 150 х 52 х 181 cm - 2 натказни: 40 х 35,5 х 29 cm Боја: Даб Какао со Астра Изработка: Иверка, со вклучено огледало *Душекот не е вклучен во цената. *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака: 45 дена   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задр.. Category: Product #: 8889 Regular price: 18.900 ден. 18.900 Available from: Мебел - Ви