Спална соба РИЧИАНО
 • Спална соба РИЧИАНО
 • Спална соба РИЧИАНО
 • Спална соба РИЧИАНО

Спална соба РИЧИАНО

51.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12266
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај со натказни: 266,5 х 210  х 120 cm
 • димензии за душек: 160 х 200 cm
 • - плакар: 270 х 61 х 210,5 cm
 • Боја: Даб со Сива (Цемент)
 • Изработка: Спална соба изработена од иверка.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS