Спална соба СПЛИТ
 • Спална соба СПЛИТ
 • Спална соба СПЛИТ

Спална соба СПЛИТ

27.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12483
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
  - лежај: 164,5 x 204 x 81 cm (за душек 160 x 200 cm)
 •   висина на лежај: 30 cm
 • - ормар: 220 х 58 x 200,5 cm
 • - 2 натказни: 45 х 40,5 x 45,5 cm
 • Боја: Сонома Арвен со Бела Сјај
 • Изработка: Спална изработена од иверка со дебелина 16мм. Лежајот има 2 фиоки за псотелина. Механизми за меко затворање и ЛЕД осветлување на ормарот. Вклучена подница
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Рок на испорака: до 45 работни денови.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Спална соба СПЛИТ Димензии:  - лежај: 164,5 x 204 x 81 cm (за душек 160 x 200 cm)   висина на лежај: 30 cm - ормар: 220 х 58 x 200,5 cm - 2 натказни: 45 х 40,5 x 45,5 cm Боја: Сонома Арвен со Бела Сјај Изработка: Спална изработена од иверка со дебелина 16мм. Лежајот има 2 фиоки за псотелина. Механизми за меко затворање и ЛЕД осветлување на ормарот. Вклучена подница *Душекот не е вклучен.. Category: Product #: 12483 5 1 5 stars, based on 1 reviews Regular price: 27.900 ден. 27.900 Available from: Мебел - Ви