Лежај ТЕТРИКС
 • Лежај ТЕТРИКС
 • Лежај ТЕТРИКС
 • Лежај ТЕТРИКС
 • Лежај ТЕТРИКС

Лежај ТЕТРИКС

17.900 ден.
Димензии: Д: 166 cm  x  Ш: 206 cm  x  В: 85 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11382
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Надворешни димензии: 166 х 206 x 85 cm
 • Димензии за душек: 160 х 200 cm
  Висина на лежај: 39 cm
 • Боја: 
  - Бела Софт
 • - Светла Сонома
 • Изработка: Лежај изработен од висококвалитетна иверка со дебелина 25мм и тапацирана табла во Сива боја.
  Вклучен латофлекс со простор за постелина.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Лежај ТЕТРИКС Надворешни димензии: 166 х 206 x 85 cm Димензии за душек: 160 х 200 cm Висина на лежај: 39 cm Боја:  - Бела Софт - Светла Сонома Изработка: Лежај изработен од висококвалитетна иверка со дебелина 25мм и тапацирана табла во Сива боја. Вклучен латофлекс со простор за постелина. *Душекот не е вклучен во цената. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, .. Category: Product #: 11382 Regular price: 17.900 ден. 17.900 Available from: Мебел - Ви