Status

Status
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Библиотека МАРТИН
Д: 137.5 x Ш: 33 x В: 143.5 cm
Димензии: 137,5 х 33 х 143,5 cm Боја: Темна Сонома со Бела Софт Изработка:&nbs..
7.300 ден.
без ДДВ: 6.186 ден.
Библиотека ЧАРЛИ
Д: 158.5 x Ш: 29 x В: 145.5 cm
Димензии: 158,5 х 29 х 145,5 cm Боја: Темна Сонома Изработка: Библиотека израб..
7.300 ден.
без ДДВ: 6.186 ден.
Биро СИТИ 3025
Д: 110 x Ш: 55 x В: 96 cm
Димензии: 110 x 55 х 96 cm Боја: Темен Даб со Бела Изработка: Компјутерско б..
5.600 ден.
без ДДВ: 4.746 ден.
Биро СИТИ 3038
Д: 120 x Ш: 60 x В: 76 cm
Димензии: 120 x 60 х 76 cm Боја: Костен Изработка: Компјутерско биро, изработе..
5.600 ден.
без ДДВ: 4.746 ден.
Бифе ЈУЛЕДА Бифе ЈУЛЕДА
Д: 128.4 x Ш: 33.8 x В: 91.5 cm
Димензии: 128,4 х 33,8 х 91,5 cm Боја: Сонома со Бела Мат Изработка: ..
8.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Бифе СОФИЈА Бифе СОФИЈА
Д: 140 x Ш: 45 x В: 81 cm
Димензии: 140 х 45 х 81 cm Боја: Даб Арвен Неутрален Изработка: Бифе изработен..
8.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Блок кујна ВИКО Блок кујна ВИКО
Д: 272 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 212 х 30 х 72 cm - долен ред: 272 х 60 х 223 cm (55 cm..
29.900 ден.
без ДДВ: 25.339 ден.
Блок кујна ЕВА
Д: 200 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 200 х 30 х 72 cm - долен ред: 200 х 46 х 72 cm ..
17.900 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Блок кујна ЗЕТА АДМИРАЛ Блок кујна ЗЕТА АДМИРАЛ
Д: 242 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 242 х 30 х 72 cm - долен ред: 242 х 60 х 91 cm (5..
27.300 ден.
без ДДВ: 23.136 ден.
Блок кујна ЗЕТА СОНОМА Блок кујна ЗЕТА СОНОМА
Д: 242 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 242 х 30 х 72 cm - долен ред: 242 х 60 х 91 cm (5..
27.300 ден.
без ДДВ: 23.136 ден.
Блок кујна ИВАНА Блок кујна ИВАНА
Д: 260 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 260 х 30 х 72 cm - долен ред: 260 х 60 х 87 cm Пло..
21.900 ден.
без ДДВ: 18.559 ден.
Блок кујна МАГДАЛЕНА Блок кујна МАГДАЛЕНА
Д: 260 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 260 х 30 х 72 cm - долен ред: 260 х 60 х 87 cm Пло..
21.900 ден.
без ДДВ: 18.559 ден.
Блок кујна ПРАКТИК БЕЛА Блок кујна ПРАКТИК БЕЛА
Д: 200 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 200 х 30 х 72 cm - долен ред: 200 х 60 х 90 cm Пло..
29.600 ден.
без ДДВ: 25.085 ден.
Блок кујна СИТИ 70
Д: 260 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 260 х 30 х 72 cm - долен ред: 200 х 60 х 90 cm раб..
21.900 ден.
без ДДВ: 18.559 ден.
Блок кујна СТАТУС СОНОМА Блок кујна СТАТУС СОНОМА
Д: 230 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 230 х 30 х 72 cm - долен ред: 230 х 60 х 91 cm (55цм д..
17.900 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.
Детска соба ЛАЈМ Детска соба ЛАЈМ
Димензии:  - Лежај: 94,5 х 204,5 х 71 cm  (за душек: 90 х 200 cm) ..
13.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
Детска соба СИТИ 137 Детска соба СИТИ 137
Димензии:  - кревети (2 броја): 198 х 84 х 60 cm - димензии за душек: 8..
24.900 ден.
без ДДВ: 21.102 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Закачалка ДУО Закачалка ДУО
Д: 90 x Ш: 29.5 x В: 185 cm
Димензии: 90 x 29,5 х 185 cm  Боја: Сонома Арвен Изработка: Закачалк..
6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Закачалка КРАФТ Закачалка КРАФТ
Д: 114 x Ш: 35 x В: 190 cm
Димензии: 114 x 35 х 190 cm  Боја:  Даб Крафт со Црна Изработка:&nbs..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Закачалка САНИ Закачалка САНИ
Д: 140 x Ш: 41 x В: 90 cm
Димензии: 130 x 33,5 х 185,5 cm  Боја:  Орев Адмирал со Костен Вирџинија ..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01