Блок кујна СТАТУС АСТРА

Блок кујна СТАТУС АСТРА

17.900 ден.
Димензии: Д: 230 cm  x 
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12474
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 
 • - горен ред: 230 х 30 х 72 cm
 • - долен ред: 230 х 60 х 91 cm (55цм длабочина на елементите)
  работна плоча: деб.3.8 cm
 • плотна на ѕид: деб.1 cm
 • Боја: Астра со Венге
  Боја на работна плоча: дезен Ориана
 • Изработка: Блок кујна изработена од иверка со дебелина 16мм во Венге боја (корпус) и Астра (лице).
 • *Мијалникот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
   
 • *Рок на испорака: 45 работни денови.
 • *Бесплатна испорака.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS