АГ ТАЊА
 • АГ ТАЊА
 • АГ ТАЊА
 • АГ ТАЊА
 • АГ ТАЊА
 • АГ ТАЊА

АГ ТАЊА

28.900 ден.33.900 ден.
Димензии: Д: 290 cm  x  Ш: 195 cm  x  В: 74 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 6868
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 290 x 195 cm 
 • 3-тросед: L 195 x W 90 x H 74 - 91 cm
 • 2-двосед: L 190 x W 95 x H 74 - 91 cm
 • Височина на седиште: 45 cm
 • Длабочина на седиште: 50 / 70 cm
 • Димензии за спиење: 140 x 240 cm
 •  
 • Опис: Гарнитура со механизам за спуштање.
 • Број на бои: Двобојна
 • Седиште: Језгро
 • Механизам: Спуштање наслон
 • Ногари: Пластични, црни
 •  
 • *Цената се однесува за ограничен избор на бои и дезени.
 
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
АГ ТИЈАНА АГ ТИЈАНА
34.900 ден.31.410 ден.
34.900 ден.31.410 ден.
-10%
АГ ТОНИ АГ ТОНИ
31.900 ден.28.710 ден.
31.900 ден.28.710 ден.
-10%
АГ ГРАНАДА АГ ГРАНАДА
55.900 ден.50.310 ден.
55.900 ден.50.310 ден.
-10%
АГ КАЛИЈА АГ КАЛИЈА
49.900 ден.44.910 ден.
49.900 ден.44.910 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS