ТДФ ХАНОВЕР

ТДФ ХАНОВЕР

69.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11467
Достапност: Out of Stock
Количина:
 •    3-Тросед: L 205 x W 79 x H 95 cm
 •    2-Двосед: L 155 x W 79 x H 95 cm
 •    1-Фотеља: L 97 x W 79 x H 95 cm
 • Височина на седиште: 49 cm
 • Височина на седиште на фотеља: 47 cm 
 • Длабочина на седиште: 55 cm 
 •  
 • Бои: Кафеава
 •  
 • Изработка: ТДФ гарнитура изработена во штоф со вкупно 5 релакс механички механизми распоредени на троседот, двоседот и фотељата.
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS