ТДФ ЛУГАНО
 • ТДФ ЛУГАНО
 • ТДФ ЛУГАНО
 • ТДФ ЛУГАНО
 • ТДФ ЛУГАНО

ТДФ ЛУГАНО

85.900 ден.87.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11461
Достапност: Out of Stock
Количина:
 •    3-Тросед: L 214 x W 94 x H 100 cm
 •    2-Двосед: L 178 x W 94 x H 100 cm
 •    1-Фотелја: L 112 x W 94 x H 100 cm
 •  
 • Бои: Сива
 • Изработка: ТДФ гарнитура изработена во штоф со електрични релакс механизми на троседот, двоседот и фотелјата.

  ВИДЕО 3/2/1 ЛУГАНО

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТТФ РОЗА ТТФ РОЗА
73.900 ден.66.510 ден.
73.900 ден.66.510 ден.
-10%
ТТФ САНСЕТ ТТФ САНСЕТ
69.900 ден.62.910 ден.
69.900 ден.62.910 ден.
-10%
ТТФ МИЛАНО ТТФ МИЛАНО
62.900 ден.56.610 ден.
62.900 ден.56.610 ден.
-10%
ТТФ ОДЕА ТТФ ОДЕА
98.900 ден.89.010 ден.
98.900 ден.89.010 ден.
-10%
ТТФ ТОРИНО ТТФ ТОРИНО
62.900 ден.56.610 ден.
62.900 ден.56.610 ден.
-10%
ТТФ ТАСОС ТТФ ТАСОС
74.900 ден.67.410 ден.
74.900 ден.67.410 ден.
-10%
ТТФ ПРАДА ТТФ ПРАДА
99.900 ден.89.910 ден.
99.900 ден.89.910 ден.
-10%
ТТФ ХЕРА ТТФ ХЕРА
108.900 ден.98.010 ден.
108.900 ден.98.010 ден.
-10%
ТТФ КОМО ТТФ КОМО
108.900 ден.98.010 ден.
108.900 ден.98.010 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi ТДФ ЛУГАНО    3-Тросед: L 214 x W 94 x H 100 cm    2-Двосед: L 178 x W 94 x H 100 cm    1-Фотелја: L 112 x W 94 x H 100 cm   Бои: Сива Изработка: ТДФ гарнитура изработена во штоф со електрични релакс механизми на троседот, двоседот и фотелјата. ВИДЕО 3/2/1 ЛУГАНО ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на п.. Category: Product #: 11461 Regular price: 85.900 ден. 85.900 Available from: Мебел - Ви