ТДФ ВИОЛЕТ
 • ТДФ ВИОЛЕТ
 • ТДФ ВИОЛЕТ
 • ТДФ ВИОЛЕТ
 • ТДФ ВИОЛЕТ
 • ТДФ ВИОЛЕТ

ТДФ ВИОЛЕТ

43.900 ден.51.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11144
Достапност: Out of Stock
Количина:
 •    3-Тросед: L 245 x W 90 x H 90 cm
 •    2-Двосед: L 175 x W 90 x H 90 cm
 •    1-Фотеља: L 75 x W 85 x H 100 cm
 • Височина на седиште на тросед и двосед: 47 cm
 • Височина на седиште на фотеља: 43 cm
 • Длабочина на седиште на тросед и двосед: 47 cm
 • Длабочина на седиште на фотеља43 cm
  • Димензија за спиење на тросед: 106 х 180 cm
 • Димензија за спиење на двосед106 х 120 cm
 •  
 • Изработка: ТДФ гарнитура изработена во штоф со клик клак механизми на троседот и двоседот и дополнителен простор за складирање под клик-клак механизмите.
 •  
 • ТДФ ВИОЛЕТ  55.900 денари

 •  

 • Тросед Виолет 27.900 денари
 •  

  Двосед Виолет 21.600 денари

   

  Фотеља Виолет 11.300 денари

   

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви ТДФ ВИОЛЕТ    3-Тросед: L 245 x W 90 x H 90 cm    2-Двосед: L 175 x W 90 x H 90 cm    1-Фотеља: L 75 x W 85 x H 100 cm Височина на седиште на тросед и двосед: 47 cm Височина на седиште на фотеља: 43 cm Длабочина на седиште на тросед и двосед: 47 cm Длабочина на седиште на фотеља: 43 cm Димензија за спиење на тросед: 106 х 180 cm Димензија за с.. Category: Product #: 11144 Regular price: 43.900 ден. 43.900 Available from: Мебел - Ви